Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cantina Branza Topita 18.05.2018-25.05.2018

Număr anunț
DA20349633
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA - PRIMARIA MUNICIPIULUI VASLUI (CUI 34449544)
Furnizor / câștigător
FILVAS SERVCOM SRL (CUI RO17975603)
Cod CPV
15545000-0 · Branza tartinabila (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
107,50 RON
Valoare atribuită
107,50 RON
Data publicării
15.05.2018 15:29
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 11:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

107,50 RON

din 107,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.