Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE LACTATE

Număr anunț
DA20348798
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Matei Corvin Hunedoara (CUI 4779699)
Furnizor / câștigător
SIMULTAN SRL (CUI RO6723660)
Cod CPV
15551300-8 · Iaurt (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
171,10 RON
Valoare atribuită
171,10 RON
Data publicării
15.05.2018 15:01
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 19:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

171,10 RON

din 171,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.