Ofertă acceptată Cumpărare directă

ulei

Număr anunț
DA20359886
Autoritate contractantă
SC TERMICA BRAD SA (CUI RO27396250)
Furnizor / câștigător
LUBCOM SA (CUI RO13438615)
Cod CPV
09211610-0 · Lichide pentru uz hidraulic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
290 RON
Valoare atribuită
290 RON
Data publicării
16.05.2018 13:07
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 14:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

290 RON

din 290 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.