Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SGAMM -Disc taiere vegetatie (gros); Pila ascutit lant 4.5 mm; Lant drujba 32 dinti; Lant motoferast
- Număr anunț
- DA20359709
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA SOMES TISA (CUI RO18269681)
- Furnizor / câștigător
- PIATETA SRL (CUI RO2947273)
- Cod CPV
- 16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 634,45 RON
- Valoare atribuită
- 634,45 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 13:00
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2018 15:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
634,45 RON
din 634,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro