Ofertă acceptată Cumpărare directă

UPS nJoy Isis 850L, 850VA/480W, LCD Display, Management, Repornire Automata, Reglaj Automat al Tensi

Număr anunț
DA20357140
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL TELEORMAN (CUI 4469108)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
487,38 RON
Valoare atribuită
487,38 RON
Data publicării
16.05.2018 11:32
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

487,38 RON

din 487,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.