Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piese electrice pentru masini de tuns iarba
- Număr anunț
- DA20355751
- Autoritate contractantă
- S.C. AQUASERV S.A. (CUI RO16775941)
- Furnizor / câștigător
- ABC INTERNATIONAL S.R.L. (CUI RO9624881)
- Cod CPV
- 31670000-3 · Piese electrice pentru masini sau pentru aparate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.946,39 RON
- Valoare atribuită
- 1.946,39 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 10:52
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2018 12:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.946,39 RON
din 1.946,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro