Ofertă acceptată
Cumpărare directă
tub pt podete de 6m d 400
- Număr anunț
- DA20353161
- Autoritate contractantă
- COMUNA SLIMNIC (PRIMARIA SLIMNIC JUD. SIBIU) (CUI 4405988)
- Furnizor / câștigător
- CĂLI TOTAL INVEST SRL (CUI 33717827)
- Cod CPV
- 44164300-0 · Material tubular (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.600 RON
- Valoare atribuită
- 1.600 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 09:27
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2018 13:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.600 RON
din 1.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro