Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asigurare de raspundere civila autoRCA

Număr anunț
DA20353012
Autoritate contractantă
/ J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
Furnizor / câștigător
GHEORGHE VIORICA AGENT DE ASIGURARE (CUI 35469078)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.346,34 RON
Valoare atribuită
7.346,34 RON
Data publicării
16.05.2018 09:22
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.346,34 RON

din 7.346,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.