Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICE AUTO Municipiul Ploiesti
- Număr anunț
- DA20338506
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
- Furnizor / câștigător
- IANY SERVICE SRL (CUI RO6760471)
- Cod CPV
- 71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 642,78 RON
- Valoare atribuită
- 642,78 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 09:20
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2018 12:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
642,78 RON
din 642,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro