Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii verificare si intretinere functionare centrala termica

Număr anunț
DA20333023
Autoritate contractantă
Comuna Cruset (Consiliul Local Cruset) (CUI 4956219)
Furnizor / câștigător
TEHNOINSTAL SRL (CUI RO13254388)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.185 RON
Valoare finală
2.185 RON
Data publicării
14.05.2018 14:13
Data finalizării
16.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.