Ofertă refuzată Cumpărare directă

DIZETHOL- Dezinfectant concentrat instrumentar Faza 1

Număr anunț
DA20325222
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC LEHLIU GARA (CUI 3797212)
Furnizor / câștigător
ROMEXTERRA GRUP SRL (CUI RO15841176)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.216 RON
Valoare finală
1.216 RON
Data publicării
14.05.2018 10:41
Data finalizării
16.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.