Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii de asigurare de raspundere civila
- Număr anunț
- DA20318096
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Buzau (CUI 11287265)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516000-0 · Servicii de asigurare de raspundere civila (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.088 RON
- Valoare atribuită
- 2.088 RON
- Data publicării
- 11.05.2018 13:28
- Termen limită
- 16.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2018 07:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.088 RON
din 2.088 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro