Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRICOURI PERSONALIZATE

Număr anunț
DA20346611
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU (CUI 4323233)
Furnizor / câștigător
PRINT ALL STUDIO S.R.L. (CUI RO28305048)
Cod CPV
18331000-8 · Tricouri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
433,25 RON
Valoare atribuită
433,25 RON
Data publicării
15.05.2018 13:47
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

433,25 RON

din 433,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.