Ofertă acceptată Cumpărare directă

Primă inregistrarea a pășunii din Satu Nou de Sus, cf S.C. nr. 11432/19.12.2011

Număr anunț
DA20338328
Autoritate contractantă
COMUNA GROSI (PRIMARIA GROSI) (CUI 3627722)
Furnizor / câștigător
TOPOGRAF- BALINT ALEXANDRU (CUI 32684365)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.820 RON
Valoare atribuită
17.100 RON
Data publicării
15.05.2018 09:13
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 08:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.100 RON

din 14.820 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.