Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)

Număr anunț
DA20356567
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU BAIA MARE (CUI 26642900)
Furnizor / câștigător
TAFFO SRL (CUI RO11957799)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
16.05.2018 11:15
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 13:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.