Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie publica de servicii de reparatie si intretinere auto.

Număr anunț
DA20349078
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA CENTRUL JUDETEAN GIURGIU (CUI 20738836)
Furnizor / câștigător
EUROCAR SUD S.A. (CUI RO6278996)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
493,60 RON
Valoare atribuită
493,60 RON
Data publicării
15.05.2018 15:09
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 15:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

493,60 RON

din 493,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.