Ofertă acceptată Cumpărare directă

MARMITA INOX IZOTERMA CU PROTECTIE BAZA 10 LT. (TBC)

Număr anunț
DA20357237
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
FIMAX TRADING SRL (CUI RO19962413)
Cod CPV
39221150-3 · Recipiente izoterme (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504 RON
Valoare atribuită
504 RON
Data publicării
16.05.2018 11:35
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 12:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504 RON

din 504 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.