Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Teatru minut-Cornel Teulea
- Număr anunț
- DA20355494
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
- Furnizor / câștigător
- CARTEA ARDELEANA SRL (CUI RO15784810)
- Cod CPV
- 22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 142,86 RON
- Valoare atribuită
- 142,86 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 10:45
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2018 11:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
142,86 RON
din 142,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro