Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE CU CARACTER FUNCTIONAL

Număr anunț
DA20352723
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC, ORAȘUL AZUGA (CUI 2845745)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
240,34 RON
Valoare atribuită
240,34 RON
Data publicării
16.05.2018 09:12
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

240,34 RON

din 240,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.