Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie servicii de extindere aplicatie ProTaxi
- Număr anunț
- DA20336055
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Impozite si Taxe Locale Sector 4 (CUI 13839528)
- Furnizor / câștigător
- VIRTUAL EVOLUTION SRL (CUI 25377104)
- Cod CPV
- 72212900-8 · Diverse servicii de dezvoltare de software si sisteme informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.000 RON
- Data publicării
- 14.05.2018 16:09
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2018 11:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.000 RON
din 6.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro