Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transpunere in marmura alba dupa model de gips

Număr anunț
DA20326266
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL URZICENI (CUI 4364942)
Furnizor / câștigător
APOSTOL ŞT. AURELIAN (CUI 29967868)
Cod CPV
92312230-2 · Servicii prestate de sculptori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.000 RON
Valoare atribuită
47.000 RON
Data publicării
14.05.2018 11:10
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 08:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.000 RON

din 47.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.