Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rezerva mop plat bumbac 40 cm
- Număr anunț
- DA20346994
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL ALBA (CUI 4765863)
- Furnizor / câștigător
- CORA TRADE CENTER SRL (CUI RO18182100)
- Cod CPV
- 39224300-1 · Maturi, perii si alte articole de menaj (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40,04 RON
- Valoare atribuită
- 40,04 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 13:59
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2018 14:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
40,04 RON
din 40,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro