Ofertă acceptată Cumpărare directă

VINIETA MICROBUZ SCOLAR OPEL MOVANO

Număr anunț
DA20346266
Autoritate contractantă
Comuna Pui (CUI 4374059)
Furnizor / câștigător
SCALA ASSISTANCE SRL (CUI RO17929585)
Cod CPV
22453000-0 · Viniete de automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
203,71 RON
Valoare atribuită
203,71 RON
Data publicării
15.05.2018 13:37
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

203,71 RON

din 203,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.