Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Manson legatura Un max 17 kV
- Număr anunț
- DA20343128
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE TRANSILVANIA SUD S.A. (CUI RO14493260)
- Furnizor / câștigător
- EXIMPROD POWER SYSTEMS S.A. (CUI RO14157812)
- Cod CPV
- 31224700-9 · Cutii de jonctiune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.078 RON
- Valoare atribuită
- 29.078 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 11:57
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2018 07:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
29.078 RON
din 29.078 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro