Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse curatenie

Număr anunț
DA20345662
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ANDREI ȘAGUNA" TOPLIȚA (CUI 17056782)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI RO18509431)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
629,10 RON
Valoare atribuită
629,10 RON
Data publicării
15.05.2018 13:18
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

629,10 RON

din 629,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.