Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Scaun de birou, ergonomic su suport lombar si tetiera
- Număr anunț
- DA20342102
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala de Reglementare in domeniul Energiei (CUI 11514848)
- Furnizor / câștigător
- M & D Retail Pipera (MOBEXPERT) (CUI RO15327095)
- Cod CPV
- 39130000-2 · Mobilier de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 509,41 RON
- Valoare atribuită
- 509,41 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 11:24
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2018 10:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
509,41 RON
din 509,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro