Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lexmark 51B2000 cartus toner negru original pt MS317dn/MS417dn/MS517dn/MX317dn/MX417de/MX517

Număr anunț
DA20355263
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01751 Rasnov (CUI 4443337)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504 RON
Valoare atribuită
504 RON
Data publicării
16.05.2018 10:38
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 11:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504 RON

din 504 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.