Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET CARTUSE LASER
- Număr anunț
- DA20353713
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Buzau (CUI 11287265)
- Furnizor / câștigător
- HEKET LINE SRL (CUI RO29917940)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 444,54 RON
- Valoare atribuită
- 444,54 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 09:47
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2018 12:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
444,54 RON
din 444,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro