Ofertă acceptată
Cumpărare directă
08R13089 - Waste Toner Container ORIGINAL pentru WorkCentre 7120/7125/7220/7225, 33.000 pagini
- Număr anunț
- DA20348120
- Autoritate contractantă
- Ministerul pentru Românii de Pretutindeni (CUI 36904072)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90 RON
- Valoare atribuită
- 95 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 14:38
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2018 14:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
95 RON
din 90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro