Ofertă acceptată Cumpărare directă

TASTATURA USB STANDARD, MOUSE OPTIC- SC 59887 DIN 11.05.2018 SURSA ALIMENTARE 500 W- SC 59911/ 11.0

Număr anunț
DA20344857
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Suceava (CUI 9876765)
Furnizor / câștigător
ANID ITC S.R.L. (CUI 22423060)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
392,50 RON
Valoare atribuită
392,50 RON
Data publicării
15.05.2018 12:51
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 14:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

392,50 RON

din 392,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.