Ofertă acceptată
Cumpărare directă
COVOR CHIP MICROFIBRA 15 140X200 CM RED
- Număr anunț
- DA20355618
- Autoritate contractantă
- Comuna Berceni (Primaria) (CUI 2845338)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39531000-3 · Covoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 288,71 RON
- Valoare atribuită
- 288,71 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 10:48
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2018 11:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
288,71 RON
din 288,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro