Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cafetiera PHILIPS Daily Collection HD7435/20, 0,6l, 700W, negru

Număr anunț
DA20346627
Autoritate contractantă
Municipiul Sighisoara (CUI 5669309)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711310-5 · Filtre de cafea electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
108,76 RON
Valoare atribuită
108,76 RON
Data publicării
15.05.2018 13:48
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 08:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

108,76 RON

din 108,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.