Ofertă refuzată Cumpărare directă

SERVICII DE MASA

Număr anunț
DA20333955
Autoritate contractantă
ASOCIATIA FOTBAL CLUB UTA ARAD (CUI RO28322189)
Furnizor / câștigător
NOTTO VESTIC LTD SRL (CUI 32742270)
Cod CPV
55311000-3 · Servicii de restaurant cu ospatari cu clientela restransa (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.100 RON
Valoare finală
1.100 RON
Data publicării
14.05.2018 14:41
Data finalizării
16.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.