Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Modernizare drum comunal de pamant ,L=502m.DC 75 in satul Nuteni,comuna Galautas,jud.Harghita
- Număr anunț
- DA20348487
- Autoritate contractantă
- COMUNA GALAUTAS (CUI 4367981)
- Furnizor / câștigător
- EVERDREAM MEDIA SRL (CUI RO21601461)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 276.448,47 RON
- Valoare atribuită
- 276.448,47 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 14:51
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2018 08:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
276.448,47 RON
din 276.448,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro