Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ansamblu depozitare (2-3 sertare) cu sistem de fixare

Număr anunț
DA20354467
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
Cod CPV
39132000-6 · Sisteme de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.270 RON
Valoare atribuită
8.270 RON
Data publicării
16.05.2018 10:12
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.270 RON

din 8.270 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.