Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verificare, Reparare, Reincarcare Stingatoare Incendiu,Stingator auto tip.P1,Trusa sanitara auto
- Număr anunț
- DA20347108
- Autoritate contractantă
- Comuna Gruia (Primaria Gruia Jud. Mehedinti ) (CUI 4871210)
- Furnizor / câștigător
- SENZA PAURA SRL (CUI RO27519817)
- Cod CPV
- 50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 999,09 RON
- Valoare atribuită
- 999,09 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 14:03
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2018 14:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
999,09 RON
din 999,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro