Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de verificare si mentenanta a hidrantilor de incendiu interiori

Număr anunț
DA20342342
Autoritate contractantă
COMUNA SUGAG (CUI 4562427)
Furnizor / câștigător
MIROPA ARM SRL (CUI RO14657400)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
144 RON
Valoare atribuită
144 RON
Data publicării
15.05.2018 11:34
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

144 RON

din 144 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.