Atribuită Cumpărare directă

PAT SPITAL CU SALTEA INCLUSA SI NOPTIERA

Număr anunț
DA36228019
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA SUICI (CUI 16047069)
Furnizor / câștigător
RATEHNO SIST SRL (CUI 12741890)
Cod CPV
33192120-9 · Paturi de spital (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.800 RON
Data publicării
31.07.2024 14:29
Data finalizării
01.08.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.800 RON