Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE VERIFICARE A INSTALATIEI DE GAZ Q INSTALAT MAI MARE DE 16 MC/H

Număr anunț
DA20347557
Autoritate contractantă
ANSAMBLUL ARTISTIC PROFESIONIST"MURESUL (CUI 4322815)
Furnizor / câștigător
GETINSTAL (CUI RO21521192)
Cod CPV
45333000-0 · Lucrari de instalare de gaz (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,64 RON
Valoare atribuită
117,64 RON
Data publicării
15.05.2018 14:19
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 08:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,64 RON

din 117,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.