Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pompa de perfuzie automata VP3 cu baza de date pentru medicamentatie
- Număr anunț
- DA20347441
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
- Furnizor / câștigător
- TOTALMED SRL (CUI RO24577279)
- Cod CPV
- 33194110-0 · Pompe de perfuzie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.668 RON
- Valoare atribuită
- 2.668 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 14:15
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2018 14:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.668 RON
din 2.668 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro