Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Teste pt determinari CK-MB compatibile cu analizorul Wondfo
- Număr anunț
- DA20346340
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Caritas- Rosiorii de Vede (CUI 4568004)
- Furnizor / câștigător
- SANPRODMED SRL (CUI RO13362380)
- Cod CPV
- 33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.610 RON
- Valoare atribuită
- 2.610 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 13:39
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2018 14:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.610 RON
din 2.610 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro