Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cosopt 20mg/ml+5mg/ml pic.oft-sol*1fl*5ml (COMBINATII (DORZOLAMIDUM+TIMOLOLUM)) - 185069011
- Număr anunț
- DA20345534
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL BLAJ (CUI 4934679)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33662100-9 · Medicamente pentru oftalmologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 274,60 RON
- Valoare atribuită
- 274,60 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 13:14
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2018 07:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
274,60 RON
din 274,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro