Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SUPOZITOARE CU GLICERINA ADULTI 2,1G*12 DISP
- Număr anunț
- DA20343204
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUNA VESTIRE GALATI (CUI 3264481)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 33613000-0 · Laxative (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 171,60 RON
- Valoare atribuită
- 171,60 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 12:00
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2018 11:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
171,60 RON
din 171,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro