Ofertă refuzată Cumpărare directă

Ipratropiu/Salbutamol 0.5mg/2.5mg /2.5 ml sol.pt.inh*5f*12 pungi (COMBINATII (IPRATROPII BROMIDUM+SA

Număr anunț
DA20337615
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Bacau (CUI 4278213)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
868,32 RON
Valoare finală
868,32 RON
Data publicării
15.05.2018 08:43
Data finalizării
16.05.2018 16:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.