Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SENI SCUT.STD.EX.LARGE30BUC
- Număr anunț
- DA20349171
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Speciala nr.8 (CUI 4602106)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 33751000-9 · Scutece de unica folosinta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 172,78 RON
- Valoare atribuită
- 172,78 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 15:12
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2018 22:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
172,78 RON
din 172,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro