Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie Igienica Mini Jumbo Soft 2 straturi 100m 12/Set Alba

Număr anunț
DA20346536
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL ALBA (CUI 4765863)
Furnizor / câștigător
CORA TRADE CENTER SRL (CUI RO18182100)
Cod CPV
33760000-5 · Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
328 RON
Valoare atribuită
328 RON
Data publicării
15.05.2018 13:45
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 14:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

328 RON

din 328 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.