Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANVELOPE 205/55/16 MICHELIN VARA pentru B148WMA

Număr anunț
DA20355988
Autoritate contractantă
Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
Furnizor / câștigător
CONVENABIL SRL (CUI RO7898600)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.277,32 RON
Valoare atribuită
1.277,32 RON
Data publicării
16.05.2018 10:58
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 13:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.277,32 RON

din 1.277,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.