Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANVELOPA 205/55R16 FIRESTONE

Număr anunț
DA20353151
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VRANCEA (CUI 4298105)
Furnizor / câștigător
PROMOCAR SRL (CUI 15049681)
Cod CPV
34351000-2 · Pneuri pentru sarcina mica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
907,56 RON
Valoare atribuită
907,56 RON
Data publicării
16.05.2018 09:27
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 09:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

907,56 RON

din 907,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.