Ofertă acceptată Cumpărare directă

Termostat siguranta

Număr anunț
DA20349893
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI ROMAN (CUI 35398236)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37,82 RON
Valoare atribuită
37,82 RON
Data publicării
15.05.2018 15:39
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37,82 RON

din 37,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.