Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole modelism

Număr anunț
DA20338427
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE MODELISM (CUI 4203784)
Furnizor / câștigător
VALCO BUSINESS GROUP SRL (CUI RO18233688)
Cod CPV
34999420-6 · Machete de ambarcatiuni (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.656 RON
Valoare atribuită
4.656 RON
Data publicării
15.05.2018 09:17
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 08:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.656 RON

din 4.656 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.